Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Verilen siparişler: Pazar hariç her gün, saat 16.00’a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. Saat 16.00 ten sonra verilen siparişler ertesi günü, cumartesi 16.00 ten sonra ve pazar günü verilen siparişler ise pazartesi günü kargoya verilir.

WhatsApp Sipariş Hattı uygulaması ve online sipariş seçeneği ile 5 Sense çay ürünleri ve çay demleme setleri satış hizmetimiz müşterilerimiz için sağlanmaktadır.

Verdiğiniz siparişlerde, stoklarımızda bulunduğunu belirttiğimiz halde herhangi bir sebepten dolayı stokta bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir.

Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Teslimatla ilgili yaşanabilecek gecikmeler tarafınıza bildirilecek ve kabul etmeniz halinde siparişiniz onaylanacaktır. Gecikme halini kabul etmemeniz durumunda, alınan ürün bedelinin tamamı hesabınıza iade edilecektir.

5sense.com.tr ‘ dan verdiğiniz siparişlerde teslimat sırasında ücretsiz kapıda ödeme imkanınız vardır.

Kargo ücretleri ise alışveriş sırasında ödendiğinden kargo firmasına herhangi bir ödeme yapılması söz konusu değildir. Sizden kapıda ödeme istendiyse hiçbir şekilde ödeme yapmayınız ve paketi teslim almayınız.

Tüm ürünleri ücretsiz kargo ve kapıda ödeme kolaylığı ile online satın alabilirsiniz.

Kargo‘dan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz.

Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde, derhal bizimle irtibata geçiniz.

Paketi açılmış veya hasar görmüş kargoları, kargo yetkilisiyle rapor edip, derhal bizimle irtibata geçiniz.

Her türlü siparişlerinizde kargo ücreti bize aittir. Ürünlerinizin gönderimi ücretsiz olarak yapılır.

5sense.com.tr‘den yurt dışına teslimat yapılamamaktadır.

Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

  • Ürünün faturası,
  • İade formu,
  • 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

5sense.com.tr ‘ a iade için gönderilen ürünler incelenir ve ürünün hasarsız, kullanılmamış ve eksiksiz olduğu tespit edildikten iade kabul edilir. Ürünün kullanılmış olması, teslimat kapsamındaki aksesuarları ve yardımcı ürünleri , ambalajı olmaması halinde iade kabul edilmez.

İadenizin kabul edilmesinin ardından iade bedelinin hesabınıza yansıma süresi ortalama 10 iş günüdür.