Horeca

Müşterilerimiz için

profesyonel çözümler

Kadıoğlu Gıda olarak 1995 yılından beri çay endüstrisindeyiz, bugüne kadar pazar lideri konumundaki pek çok markanın distribütörlüğünü üstlendik. 20 yılı aşkın tecrübemizin uzmanlığıyla oluşturduğumuz kendi markamız 5 Sense çaylarının içinde aroma, toz, sap, lif ve hiçbir katkı maddesi barındırmayan ürünleriyle, işletmenizde %100 gerçek çay uzmanlığını yansıtmanız için size destek oluyoruz.

HORECA pazarında yakaladığımız yüksek müşteri memnuniyetini ve sadakatini korumak üzere aynı hizmet anlayışıyla çalışmaya devam ediyor ve iş birliği yaptığımız seçkin işletmelere bu uzmanlığı yansıtarak sürekli memnuniyet felsefesini yürütüyoruz.

Eşsiz çaylarımız ve çay keyfini maksimum seviyede yaşamayı sağlayan özel tasarım demleme setlerimiz sayesinde müşterilerinize gerçek çay deneyimini yaşatabileceğiniz bir ritüel sunuyoruz.

Siz de işletmenizde kaliteli çay serüvenine başlamak istiyorsanız, bizimle iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz. Uzmanlarımız işletmenize en uygun olacak çözüm önerisi ve servis için sizinle iletişime geçecektir.

Horeca 5Sense

Horeca 5Sense

Horeca 5Sense

Horeca 5Sense